Servislerimiz sorunsuz olarak çalışmakta olup siparişleriniz anında işleme alınmaktadır. ÜCRETSİZ ÜYE OLUP BAKİYE EKLEYEREK SİPARİŞ AÇABİLİRSİNİZ.

SOSYAL PANELCİ BAKİYE KAZANMA SİSTEMİ


Öncelikle Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler


Madde 1
Bakiye kazanmak için bir site blog yazısı, yada haber yazısı yazıp internet sitende paylaşabilir, forumlarda bize destek olabilir, sosyal medya platformlarında bizi paylaşarak bakiye kazanabilirsin.
Madde 2
Paylaşım yapmadan önce DESTEK kısmından "BAKİYE KAZAN"bildirimde bulunarak onay alarak paylaşım yapabilirsin. Onay almayı unutma!
Madde 3
Onay alındıktan sonra tanıtım yapılarak ilgili link destek kısmından aynı destek mesajı üzerinden bildirmelisin. Sayfanın gizli olmamasına dikkat etmelisin,görmeliyiz ki onay verebilelim.

Ücretlendirmeler

Yayın Yeri Ücret İşlem Süre
▶Sosyal Medya 1 Tanıtım/Referans 1 Gün
▶Forum 1 Olumlu Yorum 1 Gün
▶Youtube 10 Video(Dakika) 15 Gün
▶Blog Siteleri 7 Makele 15 Gün
▶Diğer Siteler 5 Tanıtım 15 Gün

Önemli Kurallar

●"Süre" onay süresi anlamına gelir. Paylaşımı yaptıktan sonra belirtilen gün süresinde ödemenizi alabilirsiniz.
● Herhangi bir platformda yaptığınız işlem onaylandıktan sonra silinirse veya kaldırılırsa SosyalPanelci üzerinden bakiyeniz iade edilmeksizin sınırsız olarak uzaklaştırılırsınız.
● Sosyal medya platformları üzerinde paylaşılan gönderilerde gönderi istatistiklerinin ekran görüntülerini detaylı olarak bildirmek zorundasınız.
● Sosyal medya platformları üzerinde paylaşılan gönderilerde ücretlendirmeler 1000 adet organik izlenme başınadır. Herhangi bir sanalizasyon kullanılmamalıdır. Bildiğiniz üzere bizim işimiz bu, herhangi bir kötüye kullanım keşfedersek gönderinizi onaylamayız.
● Youtube üzerinden paylaştığınız gönderilerde referans linkinizle 1000 izlenme başına en az 100 kişinin sitemizi ziyaret etmesi gerekmektedir ve en az 10 kişinin referans linkiniz üzerinden bakiye yüklemesi gerekmektedir. Aksi taktirde herhangi bir gönderinizi onaylamayız. Paylaşımlarda herhangi bir sınırlama yoktur. İstediğiniz kadar paylaşım yapabilir, bakiye kazanabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: bedava takipçi,bedava beğeni,bedava izlenme,bakiye kazanma,para kazanma,sosyal panelci bakiye kazanma,ucuz takipçi,ucuz beğeni,ucuz smm panel
1 Numaralı SMM Servis Sağlayıcı Ucuz Beğeni Ucuz Takipçi Marketi SosyalPanelci.com
destek[at]sosyalpanelci.com